مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

یك عضو گروهك موسوم به «ملی-مذهبی»! نامه ای را كه خطاب به برخی از سران و عوامل فتنه 88 نوشته در صفحه «فیس بوك» خود منتشر كرده است.
«بهرام-ق» در این نامه با عنوان «لطفا سوال مرا بی پاسخ نگذارید» می نویسد؛ «آقایان رهبران جنبش سبز و اصلاح طلبان زندانی خواهش می كنم مرا متهم نكنید كه در آمریكا به عامل كیهان تبدیل شده ام. در كتاب های مرحوم مهندس بازرگان خوانده ام كه از نظر اسلام حرف حق را باید پذیرفت هر چند از زبان دشمن باشد.
       بنابراین برای شما چه فرقی می كند كه من عامل شریعتمداری كیهان باشم یا نباشم. من سوال خود را خیلی واضح و روشن می پرسم و از شما انتظار پاسخ روشن و قانع كننده دارم.» بهرام-ق بعد از این مقدمه می نویسد «شما آقایان خاتمی و موسوی و كروبی و حجاریان و تاجزاده و بقیه كه اسم همه تان را به خاطر ندارم به من و امثال من گفتید كه در انتخابات 88 تقلب شده است و ما را برای گرفتن حق خود و با شعار «رأی من كو؟» به خیابان ها كشیدید. اما چند ماه بعد وزارت اطلاعات رژیم یك كلیپ ویدیویی از آقای تاجزاده پخش كرد كه با دوربین مخفی از درون زندان گرفته شده بود. آقای تاجزاده در این كلیپ ویدیویی اعتراف كرده بود كه تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 88 امكان نداشته و دلیل می آورد كه در قالب معاون سیاسی وزارت كشور چند انتخابات برگزار كرده و می داند كه تقلب در مقیاس ده میلیون رأی امكان پذیر نیست. سوال من این است كه اگر تقلب نشده چرا من و چند تن دیگری را كه می شناسم و تعداد خیلی بیشتری را كه نمی شناسم با ادعای تقلب به خیابان ها كشیدید و از ترس دستگیری مجبور به فرار از كشور و زندگی پناهندگی كردید؟ و اگر تقلب شده، چرا اعتراف كردید كه تقلب نشده؟ در آن كلیپ نشانه ای از فشار و اجبار به اعتراف دیده نمی شود و تا آنجا كه من در این گوشه دنیا از طریق گشت و گذار در سایت های اینترنتی باخبرم، آقای تاجزاده هم آن اعتراف و موضوع آن كلیپ را تكذیب نفرموده اند . سوال من فقط همین است و فكر نمی كنم سوال مبهم یا پیچیده ای باشد. بالاخره تقلب شده یا نشده. آقای خاتمی هم كه دم از تقلب می زد، در انتخابات مجلس ایران شركت كرد. منظورم این است كه آقای خاتمی هم با شركت در انتخابات مجلس اعتراف كرد كه تقلب نشده است، پس از ایشان هم همین سوال را دارم». نویسنده این نامه در ادامه آورده است؛ «باور كنید وقتی خبر پیشرفت های علمی جوانان كشورم را می شنوم چیزی نمانده كه از غصه دغ (عین متن) كنم. چرا من و جوانان دیگری مثل من را فریب دادید و از بقیه جوانان وطنم جدا كردید و آواره كردید»؟ بهرام-ق در پایان نامه خود می نویسد «مادرم می گوید، سر هر نماز آقای موسوی و آقای كروبی و آقای خاتمی و آقای امین زاده و آقای حجاریان و آقای تاجزاده و چه می دانم، بقیه دوستان شما را نفرین می كند و از خدا می خواهد، فرزندان شما هم به سرنوشت فرزند خودش یعنی من، گرفتار شوند. منتظر جواب سوالم هستم. آدرس ایمیلم را در همین صفحه آورده ام.»طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:ملی-مذهبی، عوامل فتنه 88، رهبران جنبش سبز، اصلاح طلبان زندانی، حجاریان، وزارت اطلاعات،

[ چهارشنبه 10 خرداد 1391 ] [ 09:59 ق.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]