مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

«او می خواهد در میان مردم محبوبیت گذشته خود را همواره زنده نگه دارد و به تمام یاران روحانی خویش سفارش نموده است که از پذیرش پست و مقام در دولت فعلی پرهیز نمایند تا اپوزیسیون قانونی خود را تشکیل دهد. جلب نظر کشورهای خارجی نیز در همین راستا صورت می گیرد.»
"ناصر مستشار" نویسنده و تحلیلگر سیاسی رسانه های ضدانقلاب، یکشنبه 31اردیبهشت (May.20) در یادداشتی برای وب سایت "گویانیوز" (GooyaNews) به بیانیه اخیر شماری از فعالان ملی–مذهبی که در آن آمده: «ما همچنان آقای خاتمی را یکی از سرمایه های اجتماعی و ملی مردم خود می دانیم» اشاره کرده و می نویسد:«خدمات خاتمی چیستند که بتوان وی را "سرمایه ملی" لقب داد؟ خاتمی تنها عامل شکست و یأس و ناامیدی و محور حفظ نظام و استبداد نهادینه در ایران بوده است.»

او با انتقاد از سلوک سیاسی رئیس دولت اصلاحات اضافه می کند: «یک انسان معمولی حتما نباید در عرصه سیاست شجاع باشد اما یک شخصیت سیاسی که وارد کارزار سیاست شد باید از شجاعت کافی برخوردار باشد تا بتواند به وعده ها و قول های خود عمل نماید که متأسفانه آقای خاتمی از این قماش نیست؛ همینکه خاتمی دور از چشم خبرگزاری ها و در شهر دماوند -و نه در تهران- به پای صندوق انتخابات رفت و به ادعای خویش فقط به جمهوری اسلامی رأی داد، خود نشانگر عدم صداقت نامبرده می باشد. مگر در دوازده اسفند سال 1390 مانند 12 فروردین 58 همه پرسی "جمهوری اسلامی؛ آری یانه؟" برگزار شده بود که محمد خاتمی به جمهوری اسلامی رأی مثبت داد؟»
ناصر مستشار همچنین می افزاید: «حجت الإسلام خاتمی برای حفظ و صیانت روحانیت به "تاکتیک موذیانه" ای روی آورده است. نامبرده پرچم مبارزه به اصطلاح با تحجر را به دست خویش گرفته است و می خواهد در میان مردم محبوبیت گذشته خود را همواره زنده نگه دارد و به تمام یاران روحانی خویش سفارش نموده است که از پذیرش پست و مقام در دولت فعلی پرهیز نمایند تا اپوزیسیون قانونی خود را تشکیل دهد. جلب نظر کشورهای خارجی نیز در همین راستا صورت می گیرد.»

در خاتمه نوشتار یادشده می خوانیم: «گفتارهای آقایان ملی-مذهبی و دیگران که از انتخابات اخیر و تبعات سیاسی آن شگفت زده شده اند و در رابطه با دوره جدید که با حاکمیت فاشیسم اسلامی[!] به رهبری محمود احمدی نژاد بر میهنمان آغاز شده است، درهم ریختگی بی انتها و روان پارگی سیاسی و اجتماعی مردم ایران را حکایت می کند.»!!!

به نظر می رسد چیزی کمتر از خروج از ساختار جمهوری اسلامی، اسباب خرسندی دشمنان از رئیس جمهور سابق ایران را فراهم نمی کند و اپوزیسیون تنها در صورتی از سیدمحمدخاتمی و اصلاح طلبان راضی می شود که آن ها به صورت مستقیم و بی پرده وارد کارزار با ارزش های انقلابی و هنجارهای نظام شوند.طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:تاکتیک موذیانه خاتمی، ناصر مستشار، گویانیوز، فعالان ملی–مذهبی، دولت اصلاحات،

[ چهارشنبه 3 خرداد 1391 ] [ 01:54 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]