مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

سردرگمی همچنان در میان اصلاح طلبان آلوده به «فتنه سبز» و «تحریم انتخابات مجلس» موج می زند.
این طیف حزبی- رسانه ای در جریان اغتشاشات سال 88 هیزم كش و آتش افروز فتنه بودند و در زمینه القای تقلب و ایجاد التهابات خیابانی نقش آفرینی كردند. آنها پس از شكست در سناریوی مذكور، از موضع سلبی وارد شده و كوشیدند تحریم انتخابات مجلس را پیش ببرند كه با مشاركت 65درصدی مردم، مجدداً ناكام ماندند.
 

طیف یاد شده با آزمودن اینكه از سیاست تحریم انتخابات بهره ای نمی برد، مایل است به عرصه سیاسی و انتخابات ریاست جمهوری بازگردد به همین دلیل هم روزنامه های زنجیره ای وابسته به آنها طی هفته گذشته با ز دن تیترهایی نظیر «سلام اصلاح طلبان به انتخابات» و انتشار اسامی یا تصاویر عبداله نوری، محمدرضا عارف و كمال خرازی و... كوشیدند اصطلاحاً به «عادی سازی»! همه خیانت های طیف افراطی طی 3 سال گذشته بپردازند گویا كه همه مسئله متوقف به تصمیم افراطیون برای تحریم انتخابات یا حضور در آن بوده و حالا مسئله حل شده است!! البته در این میان برخی تحلیل گران مطرح كردن برخی نام ها را پروژه ای انحرافی در جهت رد گم كنی و به حاشیه انداختن مسئله اصلی می دانند. این تحلیلگران برای اثبات تحلیل خود می گویند روشن است فردی نظیر عبداله نوری كه محكومیت قضایی دارد یا اشخاصی كه اساساً رجل سیاسی- مذهبی هستند و نه سابقه یك روز مدیریت اجرایی دارند (شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری)، نمی توانند نامزد انتخابات شوند.بنابراین هدف اصلی، خروج از فضای بن بست بدون عذرخواهی از عملكرد 3 ساله یا دست كم توضیح به مردم درباره اقدامات ساختارشكنانه و كور گذشته است.
آنچه این سردرگمی را آشكارتر می كند ردیف كردن اسامی و تصاویر كسانی چون عبداله نوری است، كسی كه همین چند روز پیش به خاتمی به خاطر نقض سیاست تحریم و شركت در انتخابات مجلس انتقاد كرد.
در این زمینه پایگاه اینترنتی صبح امروز كه توسط رادیو آمریكا و در پوشش مجتبی واحدی (مشاور كروبی و سردبیر فراری روزنامه آفتاب یزد) مدیریت می شود، در تحلیلی نوشت: پس از شركت خاتمی در انتخابات مجلس كه برخلاف اجماع كل نیروهای تحولخواه [اسم مستعار جریان برانداز!] صورت گرفت، بسیاری از اصلاح طلبان قطع امید كرده اند و به دنبال چهره های تازه ای نظیر عبدا... نوری می گردند تا با محوریت آنها اصلاحات یا جنبش سبز را بازسازی كنند اما نام نوری در حالی مطرح می شود كه او دارای سابقه محكومیت در جمهوری اسلامی است و تأیید صلاحیت وی قابل تصور نیست.
وب سایت رادیو كوچه- از سایت های ضدانقلابی- نیز معتقد است: این روزها جریان اصلاحات به مثابه بیماری بدحال است كه از پایان عمر دولت سیدمحمد خاتمی هر روز معذب تر شده، پس از سركوب جنبش سبز و حصر موسوی و كروبی به بستر افتاده و به دنبال شوك ناشی از شركت خاتمی در انتخابات اخیر، محتضر شده است. گویا طرفداران اصلاحات قصد دارند این بار با فعال كردن برخی افراد جانی تازه به بیمار خود ببخشند.
این وب سایت، نوری را از كسانی دانست كه در برخورد با منتظری نقش آفرینی كرد.
داریوش قنبری عضو اقلیت مجلس در گفت وگو با ایلنا می گوید: تشكیلات اصلاح طلبان دچار از هم گسیختگی شده و پیش از مشخص شدن فرد باید سازماندهی تشكیلاتی در دستور كار قرار گیرد.
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:عادی سازی فعالیت فتنه گران، تحریم انتخابات مجلس، اصلاح طلبان، عبداله نوری، رادیو كوچه، داریوش قنبری،

[ شنبه 2 اردیبهشت 1391 ] [ 08:39 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]