مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

یك پایگاه اینترنتی وابسته به اپوزیسیون از مهاجرانی و مزروعی و اعضای گروه موسوم به شورای هماهنگی سبز خواست منابع مالی و ارتزاق خود را مشخص كنند. خودنویس همچنین از اعطای ویزای برخی كشورهای اروپایی به یكی از مقامات سابق و متواری خبر داده است.این پایگاه اینترنتی كه از رضا ربع پهلوی حمایت می كند، نوشت: آقای مهاجرانی اكنون چگونه در سایه استعمار پیر (انگلیس) گذران امور می كند؟ بعید است پس انداز حقوق كارمندی حتی وزارت و وكالت بتواند هزینه زندگی و تحصیل فرزندان ایشان در بلاد كفر را تامین كند. البته همه مطمئنیم كه حتی لكه خاكستری بر دامن ایشان نیست. جناب مزروعی چطور؟ باقی دوستان چطور؟ منابع مالی «جرس» از كجا تامین می شود. از اعضا و شفافیت... در مورد «شورای هماهنگی» نمی پرسم چون بیشتر حالت شوخی است.
خودنویس همچنین به نقل از یك منبع نزدیك به اتحادیه اروپا، از «اعطای ویزای 4 ساله یك كشور اروپایی به یكی از مقام های سیاسی سابق كه از مرداد 88 از ایران خارج شده» خبر داد و نوشت: «این فرد كه مورد اعتماد یكی از كشورهای اتحادیه اروپا است، بیش از یك گذرنامه در اختیار دارد. وی بعد از خروج از ایران در مرداد 1388 از دو طریق مختلف گذرنامه های دیگری در اختیار گرفته و در شهریورماه 88، ویزای شنگن چهارساله از یكی از كشورهای اتحادیه اروپا دریافت كرده است. این ویزا تا یك سال بعد از پایان مهلت نیز قابل تمدید است. یك منبع مطلع كه با اتحادیه اروپا همكاری دارد به خودنویس گفت: این فرد بایستی اهمیت بسیار زیادی برای یكی از كشورهای اتحادیه اروپا داشته باشد كه چنین ویزایی (خارج از عرف) برایش صادر شده است.
یاد آور می شود سرویس اطلاعاتی و وزارت خارجه انگلیس به همراه شبكه رسانه ای این كشور نقش گسترده ای در راه اندازی فتنه سبز و كودتای مخملی ناكام سال 88 داشتند.
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:جولان سبزها، مراتع انگلیس، مهاجرانی و مزروعی، خودنویس، جرس،

[ دوشنبه 14 فروردین 1391 ] [ 11:29 ق.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]