مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

اخباری مبنی بر حضور برخی چهره های بازی خورده چون سیدمحمدخاتمی در پای صندوق های رأی به گوش می رسد، گروه ضدانقلابی «شورای هماهنگی راه سبز امید» با صدور بیانیه ای برای آخرین بار عاجزانه از ملت ایران خواسته است تا...
آن روز كه موسوی در برابر رأی ملت ایستاد و متوهمانه اعلام كرد كه تسلیم این صحنه آرایی نخواهد شد !شاید گمان نمی كرد كه جریان ها و گروه های سیاسی بازی خورده اش، اینچنین توسط مردم از صحنه سیاسی كشور كنار گذاشته شوند. این جریان بعد از آنكه در حماسه 9 دی و 22 بهمن سال 88، سیلی محكمی از ملت خورد و از صحنه حقیقی جامعه به فضای مجازی و سایت ها و وبلاگ های ضدانقلاب پناه برد، گمان داشت كه 12 اسفند 90 فرصتی است كه خواهد توانست وزن سیاسی خود را به رخ نظام اسلامی كشانده و آن را دستمایه خودشیرینی برای اربابان جدیدش در آن سوی مرزها قرار دهد.


این جریان با الگوهای مختلفی وارد بازی انتخابات نهم مجلس شد. ابتدا در حالی كه فتنه گران گمان داشتند از وزن و اعتبار قابل ملاحظه ای برخوردارند و نظام نیز مجبور است برای گرم كردن بازار انتخابات به این جریان باج دهد، تلاش کردند تا با تأكید بر سناریوی «مشاركت مشروط» و با نگاهی سهم خواهانه، آزادی اصحاب و سران فتنه و تأیید صلاحیت نامزدهای افراطی خود را شرط ورود به انتخابات اعلام كنند، اما خیلی زود مشخص شد كه این زیاده خواهی متوهمانه، بی پشتوانه بوده و موضع قاطع و انقلابی نظام و عدم تسلیم در برابر زیاده خواهی فتنه گران، آن را به تغییر سناریو واداشت.
در این مرحله بود كه سناریوی «تحریم منفعل» و عدم شركت در انتخابات در دستور كار فتنه گران قرار گرفت و تلاش كردند تا در اولین گام نگذارند فعالان سیاسی در انتخابات ثبت نام كرده و داوطلب نامزدی مجلس نهم شوند. استقبال باشكوه فعالان سیاسی و نخبگان فرهنگی از انتخابات و افزایش داوطلبان دارای مدرك كارشناسی ارشد و دكترا و تأیید صلاحیت اغلب این افراد توسط شورای نگهبان و رقابتی شدن صحنه انتخابات، به اینجا منجر شد كه فتنه گران خود اعتراف به شكست كرده و با عصبانیت این بار سناریوی «تحریم فعال» را كلید زنند.در سناریوی «تحریم فعال»، تحریم گران تنها به خانه نشینی روی نیاورده، بلكه تلاش می كنند تا با استفاده از راهكارهای نافرمانی مدنی و با آشوب آفرینی و فتنه گری، فضا را برای حضور حداكثری مردم، آلوده و ناامن ساخته و از این طریق ملت را به عدم حضور در پای صندوق های رأی وادار کنند. برای این هدف بود كه روز 25 بهمن را به عنوان روز ایجاد مجدد بلوا و آشوب در كشور انتخاب كرده و با تمام توان برای آن تبلیغ كردند، اما افتضاح حاصله آنقدر ناامیدكننده بود كه اصحاب فتنه به جان هم افتاده و یكدیگر را متهم به بی تدبیری و بی لیاقتی كردند. شكست در 25 بهمن كافی بود كه فتنه گران از هرگونه آشوب افكنی و ناامن سازی انتخابات در روز 12 اسفند مأیوس شوند و حال كه همه سناریوها به شكست انجامیده و از طرفی پل های پشت سر نیز تخریب شده و راه بازگشتی وجود ندارد، سردرگمی و ترس سایه سنگین خود را بر اردوگاه فتنه گران گسترانده است.

در حالی كه حتی اخباری مبنی بر حضور برخی چهره های بازی خورده چون سیدمحمدخاتمی در پای صندوق های رأی به گوش می رسد، گروه ضدانقلابی «شورای هماهنگی راه سبز امید» با صدور بیانیه ای برای آخرین بار عاجزانه از ملت ایران خواسته است تا «در روز پنج شنبه 11 اسفند، بیرون از خانه با حضور گسترده و پر شور در اماتن عمومی(مراتز خرید، میادین، پارت ها و...) به ویژه در فاصله 4 تا 6 بعد از ظهر، برای آگاهی دادن به دوستان در مورد انتخابات نمایشی[!] و در روز 12 اسفند به نشانه همبستگی با رهبران زندانی جنبش سبز، یکروز را همراه خانواده در حبس خانگی بمانند و این بار اعتراض خود را اینگونه به نمایش بگذارند!»با این تصمیم، میلیون ها نفری كه روز 25 بهمن! به دعوت این شورا به خیابان های پایتخت آمدند!! می خواهند در خانه خود را حبس كنند! و به پای صندوق ها نیایند!؟

این آخرین سناریویی است كه بعد از یك سال جهد و كوشش از اتاق فكر فتنه سبز! خارج شده است! ارائه همین ایده فكاهی به خوبی كافی است تا سطح بلاهت و حماقت این افراد مشخص شود. این آخرین اقدام باقی مانده در حالی صورت می گیرد كه حتی «مسعود بهنود» ضدانقلاب نیز از مشاركت 60 درصدی مردم در انتخابات سخن گفته و حضور ده ها میلیونی ملت در روز 22 بهمن نیز میزان تأثیرگذاری چنین نظرات ابلهانه ای را آشكار ساخته است.با آغاز تبلیغات انتخاباتی، فضای سراسر كشور انتخاباتی شده و ملت با تمام توان آماده می شود كه از میان نامزدهای مختلف با گرایش های متنوع از اصلاح طلب گرفته تا اصولگرا، نمایندگان اصلح مورد نظر خود را راهی «خانه ملت» تنند. فارغ از آنكه چه كسی با كدام گرایش و متعلق به كدام جبهه انتخاباتی وارد مجلس نهم شود، آنچه مهم است آن است كه حضور باشكوه ملت در پای صندوق های رأی، فتنه گران را از حیز انتفاع خارج خواهد كرد.برچسب ها:سیدمحمدخاتمی، شورای هماهنگی راه سبز امید، موسوی، مسعود بهنود،

[ پنجشنبه 11 اسفند 1390 ] [ 04:30 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]