مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

سخنگوی شورای هماهنگی سبز به گروه های اپوزیسیون كه وی را متهم به بی عرضگی و وقت كشی در خدمت جمهوری اسلامی كرده اند، پاسخ داد.
اردشیر امیرارجمند درباره ناموفق بودن پروژه 25 بهمن به رادیو فرانسه گفته است: «باید واقع بین بود. اگر بعضی ها انتظار داشتند كه امسال همانند 25 بهمن سال گذشته كاری بكنیم، با توجه به سركوب های شدید(!؟) و شرایطی كه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به وجود آوردند، كار دشواری بود. با این وجود ما حركت موفقیت آمیزی داشتیم و آنها كه آمدند، نیرو گرفتند».وی می گوید: در عین حال كسانی كه نقد می كنند باید راه های آلترناتیو را نشان بدهند.
            

این در حالی است كه شبكه بالاترین با حمله به اصلاح طلبان و سردمداران فتنه سبز نوشت: ای تف به هیكل و صورت و آبروی همه شما كه با دست و همراهی و كرنش و ترس و سازش و نرمش، همه ظرفیت و سرمایه اعتراضی ما را پشت نام های بیهوده تان اعم از خاتمی و [...] و اصلاح طلب و میانه رو و هزار دوز و كلك مهوع نابود كردید. حالا هم یا خفه خون گرفته اید (مثل خاتمی) یا بر جنازه های ما مرثیه می خوانید. اگر وجودش را نداشتید، بلانسبت [...] خوردید خودتان را جلو انداختید؟ شما همه ما را دیوانه می كنید با این خفه شدن ها و خرخر های هر از گاه از سرناچاری.

نویسنده پایگاه اینترنتی اخبار روز هم در تحلیلی خاطر نشان كرد: اصل قضیه در جای دیگری است. اگر بخواهم راست بگویم، من چشمم از شورای هماهنگی سبز چندان (و شما می توانید بخوانید هیچ) آب نمی خورد.آخر، صرف نظر از تاكتیك های آبكی، و آشكار شدن های گاه به گاهی و غالبا دیرهنگام یا بدهنگام، و ناپدید ماندن های تقریبا همیشگی و اصلا نه دیرهنگام و نه زودهنگام و نه بدهنگام، و با این پنهانكاری ها و مرموز بودن ها كه نمی شود از اپوزیسیون كه به حق و به درستی، نسبت به همه چیز در سیاست سوء ظن پیدا كرده اند طلب اعتماد كرد. وقتی مخالفان نمی دانند كه به جز یك نفر چه كسانی در این تشكل حضور دارند و تصمیم گیری می كنند، چرا باید از آن ها انتظار داشت كه سرنوشت خود را به دست این شورای نامرئی و پوشیده در پرده ای از ابهام بسپارند؟وی - در حالی كه برادر امیرارجمند عضو مركزیت سازمان منافقین است- «شورای سبز» را با شورای مقاومت ملی منافقین مقایسه كرد و نوشت: شورای ملی مقاومت در سال 1360 به ابتكار ابوالحسن بنی صدر، و با دستور رسمی او كه كتبا به مسعود رجوی ابلاغ شد شكل گرفت. راقم این سطور هم - درست یا نادرست- سال ها چه به عنوان عضو شورای سردبیری ارگان آن، یعنی ماهنامه «شورا»، و چه به عنوان عضو فعال و «دعواگیر» و «شلوغ كن» و همیشه ناراضی، و «نامطلوب» شورا با این شورا همراه بود؛ و در اینجا قصد ورود به كم و كیف قضایا را هم ندارد. اما نیازی نیست كه بگوییم سرانجام آن «جبهه» به كجا كشید و از این كجا هم تا كجا خواهید كشید...«اخبار روز» تصریح كرد: كسانی كه خود را با دادن چند اعلامیه خشك و خالی و بدون پشتوانه عملی یا امضای چند اعلامیه از این نوع، و یا نوشتن چند مقاله و ایراد سخنرانی، و مصاحبه، و یا حتی گردهم آیی، دلخوش می دارند، باید بدانند كه همانطور كه قبلا هم نوشته ام، كارشان در بهترین صورت، اعلام موضع است. در همین حال آلترناتیوسازی باسمه ای و آلترناتیوسازی های امپریالیستی هم در جریان است.
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:اردشیر امیرارجمند، پروژه 25 بهمن، خاتمی، سردمداران فتنه سبز، شورای سبز، ابوالحسن بنی صدر، مسعود رجوی،

[ یکشنبه 7 اسفند 1390 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]