مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

گروه فعال و مهم! سبز اعلام كردند در فراخوان پیاده روی در سكوت شركت می كنند.
جرس با انتشار بیانیه ای منتسب به «12 گروه فعال سبز»، خواستار شكستن حصر موسوی و كروبی شده است. اما نكته جالب اینجاست كه تمام این گروه های دو سه نفری خلق الساعه در آمریكا و اروپا حضور دارند از جمله عناوین جعلی نظیر «جنبش سبز ونكوور، سبزهای دانشگاه تگزاس، سبز هیوستون، دانشجویان سبز دانشگاه ویكتوریای كانادا (سیگما!)، آستین برای ایران(!)، انجمن دموكراسی خواهان دانشگاه جورج واشنگتن، كارشناسان سبز (Green Expert)، نسل آزادیخواه در اتریش و كنشگران سبز برای دموكراسی.
ابراهیم نبوی طنزنویس فرصت طلب مقیم بلژیك نیز كه با پروژه احمقانه درازگوش تروا شناخته می شود، از افراد ساده دل خواسته كه «بیایید برای زنده ماندن به خیابان برویم»(؟!)
در همین حال برخی از عناصر فراری نظیر رجب مزروعی، فاطمه حقیقت جو، یوسفی اشكوری، گرامی مقدم و احمد سلامتیان كه خود را جمعی از نمایندگان ادوار مجلس خوانده اند، به شیوه بقیه رندهای كنار گودنشین از اپوزیسیون خواسته اند كه به خیابان بیایند و لنگش كنند.
اما یكی از كاربران «بالاترین» با تاكید بر اینكه اصلاح طلبان دنبال مصادره اپوزیسیون هستند، نوشت: ما در پیاده روی و راهپیمایی شركت نمی كنیم؛ به منظور1- بی اعتبار كردن شورای هماهنگی سبز2- مصادره نشدن جنبش سبز توسط اصلاح طلبان 3- اثبات مجدد به جرس و كلمه مبنی بر این كه ما سكولار برانداز هستیم، نه اصلاح طلب. بنابراین همه پاریس نشینان شورای هماهنگی بدانند حنای آنها پیش ما دیگر رنگ ندارد.
كاربر دیگر شبكه ضدانقلابی بالاترین اما نظر دیگری دارد. او می نویسد: لینك ]...[ جنیفر لوپز ]بازیگر مستهجن آمریكایی[ در بالاترین، رای بیشتری می آورد تا انتقاد از رژیم و دعوت به اعتراض. وقتی لینك های اعتراض و راهپیمایی می دهی با بی مهری رفقا مواجه می شود. در تعجبم از خودمان. كافی است لینك درباره جنیفر لوپز بدهی آن وقت است كه رای های مثبت سرازیر می شود و «داغ» كه سهل است، جوشان می شود. نمی خواهم به كسی توهین كنم ولی این واقعیتی تلخ است.
برخی كاربران بالاترین در سال های گذشته نیز تصریح كرده بودند كه سناریونویسان فراخوان به آشوب و اغتشاش، از كنار برخی كافه های لندن و واشنگتن و پاریس، ادای مبارزان حاضر یراق در ایران را درمی آورند یا حداكثر كسانی هستند كه با اسامی مستعار و در حالی كه پای پیتزا و چیپس و كباب و ریحان نشسته اند، چنان رگبار «كلیك» می بندند كه انگار وسط خیابان مشغول جانفشانی هستند(!)
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:12 گروه فعال سبز، Green Expert، نسل آزادیخواه، انجمن دموكراسی، ابراهیم نبوی، وسفی اشكوری،

[ سه شنبه 25 بهمن 1390 ] [ 07:29 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]