مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

«شورای هماهنگی سبز، ابزار تفرقه در میان اپوزیسیون و كند كردن شمشیر (!؟) آنهاست».
شبكه ضدانقلابی بالاترین با درج مطلب فوق نوشت: دعوت دوباره به حضور در خیابان فاقد برنامه و راهبرد است. روحیه دادن یا شكستن جو كه برنامه نمی شود. اینكه بگوییم ما زنده ایم، خوب زنده ایم كه چه كنیم؟! اپوزیسیون همچنان دچار ضعف شدید سازمانی است و هسته هایی كه ما امیدواریم به شكل گیری آنها باشیم، بسیار اندك می باشد. در چنین شرایطی، امكان ضربه پذیری و شكنندگی جنبش بالاست و هر ضربه ای می تواند در متشكل شدن بدنه كم تعداد فعلی تاخیر بیشتری بیندازد. به این ترتیب در صورت ضربه خوردن، احتمالا زمان طولانی دیگری لازم خواهد بود تا تنها قادر شویم همان پیام «ما هنوز زنده ایم» را دوباره مخابره كنیم و نه حتی چیزی بیشتر.این شبكه اینترنتی ادامه می دهد: حتی آنها هم كه موافق خیابانی شدن باشند با مسیرها و روش های تكراری مشكل دارند. این مسیرها و روشها بارها از سوی نیروهای امنیتی شناسایی و مدیریت شده است. شورای هماهنگی سبز به جای سازماندهی واقعی مبارزه می خواهد از طریق بیانیه هایش ناظم باشد با دعوت به «سكوت» هم بسیاری را از حضور منصرف ساخته و هم پیشاپیش زمینه ساز تفرقه شده است.در عین حال این شورا و جریان سیاسی متبوع، یعنی اصلاح طلبان، حاضر نیست چهره های مطرح خود را به صفوف تظاهرات دعوت كند و زحمت و هزینه حضور را به نیروهای میدانی وامی گذارد. همین جریان سیاسی حاضر نیست دوشادوش مخالفان بجنگد.
بالاترین با متهم كردن تیم دو نفره امیرارجمند و مزروعی به كوتاهی در یك سال گذشته، ادعای «هماهنگی» را به چالش می گیرد و می نویسد: باید پرسید شورای «هماهنگی» در حال هماهنگ كردن چیست؟ اگر این شورا در بیش از یك سال در حدی قادر به برقراری ارتباط موثر با فعالان شهرهایی جز تهران نبوده كه پیشنهادی برای راهپیمایی از آنان بگیرد (بگذریم كه پیوند موثر آن با فعالان پایتخت هم محل تردید است) چگونه خود را در مقام هدایت جنبش می نشاند؟
«بالاترین» به همین دلایل پیشاپیش فاتحه فراخوان های عناصر فراری از مبدا پاریس و لندن و بروكسل را خوانده و در عین حال به عنوان دلداری می نویسد: شكست در چنین فراخوان هایی نباید برای ما مصیبت بار باشد چرا كه اصولا مسئله فعلی روحیه نیست و در سطح عملی، اپوزیسیون با مشكلات پیشین خود دست و پنجه نرم می كند. اگر كسی نیامد نباید این موضوع ما را به غلو در ناتوانی و نفی نیروی خود بكشاند(!) هر چند كه با فقدان سازماندهی و برنامه ریزی، آسیب های چنین فراخوان هایی بیش از بهره های آن است.
در همین حال گویانیوز - یكی دیگر از ترمینال های رسانه ای اپوزیسیون- نوشت: شورای هماهنگی سبز به دلایل زیر به مخالفان و اپوزیسیون خیانت می كند؛ 1) چگونه است كه اعضای شورای مدیریت این شورا، حاضر نیستند خودشان را معرفی كنند؟ 2) طبیعی است كه مخالفان به گروهی چون شورای هماهنگی سبز امید، اعتماد نمی كنند، چه آنكه نه اعضای مشخصی دارند و نه برنامه و هدف اعلام شده ای. به این دلیل یك تظاهرات نیم بند راه می افتد كه تنها باعث بدنامی مبارزه با رژیم است...! 3) نبود تجمعی كه شورا اعلام كرده بهتر از بودن آن است؛ به دلیل اینكه تجمع ناموفق و بدون حضور مردم، تنها باعث می شود كه رژیم مدعی شود جنبش نابود شده است. 4) شورای سبز امید، نظام اسلامی را در مقابل كنش های اپوزیسیون واكسینه می كند... به همین دلیل هم مخالفان حاضر نیستند خود را برای شورای هماهنگی و اصلاح طلبان به خطر بیاندازند.
یادآور می شود گردانندگان حلقه موسوم به شورای هماهنگی سبز در پاریس و بروكسل مستقر شده اند و امكانات اعطایی به آنها، صدای گروه های اپوزیسیون را كه معتقدند این تیم دو سه نفره مشغول كلاهبرداری بی سابقه هستند، درآورده است.
رجب مزروعی به تازگی در وبلاگ «ندای سبز»، نوشته «ما باید از ترس رها شویم و مبارزه كنیم» اما توضیح نداده كه چرا بدون كوچك ترین بازخواستی، از ایران خارج شده است.
گفتنی است هفته گذشته یك سایت ضدانقلابی با اشاره به چگونگی فرار اردشیر امیرارجمند از ایران كه به نوشته این سایت نمی توانست بیرون از دید وزارت اطلاعات صورت پذیرفته باشد، امیرارجمند را مدحی شماره 2 و نفوذی جمهوری اسلامی معرفی كرده و هشدار داده بود كه دعوت وی برای 25 بهمن، با هماهنگی وزارت اطلاعات و برای شناسایی باقیمانده هواداران جنبش سبز صورت گرفته است.
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:شورای هماهنگی سبز، اصلاح طلبان، بالاترین، گویانیوز، شورای سبز امید، ندای سبز، رجب مزروعی، امیرارجمند، 25 بهمن،

[ یکشنبه 23 بهمن 1390 ] [ 07:10 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]