مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

ارگان حلقه لندن روز فردای انتخابات مجلس نهم را روزی نحس برای جبهه اصلاح طلبان توصیف كرد.
جرس نوشت: از آن روز نحس، گروهی از اصلاح طلبان بیش از پیش سكوت پیشه می كنند تا پایان خود را در ابهام نگه دارند؛ گروهی به دامن نهادهای اجتماعی برمی گردند؛ گروهی به دامن اپوزیسیون برانداز ریزش می كنند و عده ای نیز شكست طلبی می ورزند.
جرس اضافه می كند: شكست طلبان، بخشی از سیاستمداران و فعالان سیاسی و رسانه ای خواهند بود كه تاب و توان بازگشت به نهادهای مدنی را ندارند. پس؛ شكست اصلاحات را پشتوانه توجیه های شكست طلبانه می كنند و شكست اصلاح طلبی را به اصلاح طلبی دینی و- حتی اخلاقی- پیوند می زنند.
جرس افزود: شكست طلب، از به پایان رسیدن سیاست به جنگ می رسد. ظاهراً از تهاجم نظامی به كشورش حمایت نمی كند اما مخالفتش را با هزار و یك اما و اگر همراه می كند. غرور ملی و وجدانش با دخالت بیگانه مخالف است اما از فرط شكست! در مفهوم «بیگانه» و «دخالت» تجدیدنظر می كند.
دویچه وله آلمان نیز در گزارشی درباره مواضع منافقانه افراطیون مدعی اصلاحات نوشت: این جریان سیاسی اكنون با صراحت بیشتری از عدم مشاركت در انتخابات سخن می گوید و به مشاركت منفی دعوت می كند و انتخابات را فرمایشی می خواند. بخشی از اصلاح طلبان ناامیدانه از پایان پروژه رفورم می گویند. در میان این جریان هنوز هم افرادی هستند كه امیدوارند فشارهای خارجی، حاكمیت را وادار كند تا میدان بازی را به آنها بسپارد
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:اصلاحات، سایت جرس، حرس، اصلاح طلبات، اصلاح طلبان،

[ چهارشنبه 12 بهمن 1390 ] [ 05:25 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]