مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

یك رسانه وابسته به شماری از دست اندركاران فتنه 88 تصریح كرد امكان بازسازی آن پروژه به هیچ وجه در ایران فراهم نیست.
پایگاه اینترنتی «میهن» درباره برخی بلوف های گاه به گاه اپوزیسیون مبنی بر تدارك آشوب نوشت: این زمزمه ها احتمالاً شیرین است اما آنچه دیده نمی شود تحلیل راهبردی منطقی و غیراحساسی است و در این صورت شوربختانه بسیار محتمل است كه یا چنین بازگشتی اصلاً صورت نگیرد و یا هزینه های آن سنگین تر از فوایدش باشد. نباید از وجود نارضایتی در جامعه كه همیشه بوده نتیجه بگیریم كه می توان آن را به اعتراض تبدیل كرد. فاصله تحمل ناپذیر و شوك آور وجود ندارد.نویسنده ادامه می دهد: یكی از عوامل حادثه سال 88، عدم وحدت درونی نخبگان در حاكمیت بود. این وضعیت به دلیل یكدست سازی حاكمیت و از جمله تضعیف شدید هاشمی رفسنجانی، تا حدود زیادی كمرنگ شده است. اپوزیسیون اكنون نمی توانند روی حمایت هیچ بخش قابل توجهی از نخبگان حاكم حساب كنند و از این رو وجود انگیزه و امیدواری لازم برای نتیجه بخش بودن حركت خیابانی جای سؤال است. همچنین در كاركرد حاكمیت و سركوب آن هیچ بحرانی به وجود نیامده است كه بتوان از آن سود جست.
میهن همچنین تصریح كرد: حاكمیت به هیچ وجه نه در وضعیت فرسودگی نهاد سركوب است و نه در تردید و نوسان درباره این امر بلكه مداوماً در حال ارسال پیام عدم تحمل ]آشوب طلبی[ است. اما مهم ترین چالش پیش روی ما، نبود چشم انداز روشن است. اعتراضات سال 88 برای ابطال انتخابات بود و در روز عاشورا به «تغییر نظام» رسید. امروز كه هیچ كدام از چشم اندازهای عقب نشینی و سرنگونی حاكمیت در دسترس نمی نمایند، چگونه می توان انتظار داشت تا افرادی ریسك حركت خیابانی را بپذیرند؟
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:شورش، انتخابات، انتخابات مجلس،

[ چهارشنبه 12 بهمن 1390 ] [ 05:20 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]