مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

فرزند یكی از سران فتنه پروژه طراحی شده و هماهنگ شده با شبكه درونی و برونی فتنه گران را برای احیای مجدد فتنه تائید كرده و از آغاز قریب الوقوع ماموریت خود سخن به میان آورده است.فرزند یكی از سران فتنه پروژه طراحی شده و هماهنگ شده با شبكه درونی و برونی فتنه گران را برای احیای مجدد فتنه تائید كرده و از آغاز قریب الوقوع ماموریت خود سخن به میان آورده استبه گزارش«ندای انقلاب»،پس از آنكه اخباری مبنی بر شكل گیری یك شبكه داخلی درارتباط با «اردشیر امیر ارجمند»،«مجتبی واحدی» و «علی مزروعی» منتشر شد ،حسین كروبی از كلید خوردن اولین اقدام این شبكه سخن به میان آورده است.وی در این زمینه گفته است،به ما گفته شده كه از ۴۰ تا ۵۰ روز مانده به انتخابات باید فعال شده و شیب حمله به نظام را تند و رادیكال نمائیم.گفتنی است این اظهارات در حالی صورت می پذیرد كه پیش از این اخباری از دستورالعمل غرب خطاب به فتنه گران پرده برداشته بود.

بنا بر گزارش های دریافتی محتوای این دستورالعمل به این شرح بوده است:انتخابات مجلس ایران باید به محل چالش امنیتی جدیدی برای حكومت تبدیل شود.این انتخابات باید فرمایشی جلوه داده شده وحضور مردم و مشاركت آنان باید به حداقل برسد. این انتخابات نباید باعث بازسازی نظام شود. باید شرایط داخلی خوب رصد شده و از هر عاملی كه منجر به عدم مشاركت مردمی می شود بهره برداری های لازم صورت بگیرد.

گزارش ندای انقلاب حاكی است ،پس از این پیغام و فعل و انفعالات اخیر در حوزه سیاسی و بین الملل غربی ها در پیام جدید خود تصریح كرده اند كه طراحی های صورت گرفته كه با تركیبی از فشارهای سیاسی- رسانه ای روحیه مردمی در ایران كاهش یابد.

گفته می شود دراین پیام از عناصر داخلی فتنه خواسته شده است كه سیاه نمایی از وضعیت اقتصادی،بزرگ جلوه دادن تحریم ها،حمله به ایران را كه از داخل و خارج انتشار می یابد پمپماژ كرده و در افكار عمومی ایجاد هراس نمایند. همچنین خسته كردن روحیه مردمی یكی دیگر از راهبردهایی است كه ابلاغ شده است.
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:حسین کروبی، فرزندکروبی، آماده باش فتنه،

[ سه شنبه 27 دی 1390 ] [ 08:31 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]