مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

پیغام سازگارا به تاج زاده در زندان
خط دهی صهیونیست ها به فتنه گران
فتنه آینده به دنبال مدل روسی است
حامی مشایی آمد دانشجویان رفتند

پیغام سازگارا به تاج زاده در زندان
«محسن سازگارا» ضد انقلاب فراری ساكن آمریكا اخیراً پیغامی را به مصطفی تاج زاده از عناصر كودتاگر سال 88 ارسال كرده است. سازگارا در پیام خود كه از طریق یكی از نزدیكان همسر تاج زاده به وی منتقل شده، با اعتراض به سردرگمی و انفعال اصلاح طلبان، طرح های بی فرجام این جریان را مورد اشاره قرار داده و تصریح كرده است كه اقدامات اصلاح طلب ها مبتنی بر درك واقعی و دقیق از تحولات جامعه نمی باشد.
وی با اشاره به طرحی كه تاج زاده چندی پیش تحت عنوان«دوشنبه های اعتراض» مطرح كرده بود، خطاب به تاج زاده گفته است: طرح شما بر اساس طرحی بود كه من آن را «سه شنبه های اعتراض» نامیده بودم. این طرح را من در بحبوحه اعتراضات طراحی كرده بودم كه نتیجه ای هم نداشت. سازگارا همچنین خطاب به تاج زاده گفته است: شما نباید این مسیر تجربه شده را ادامه می دادی. طرحی كه من دادم، نتیجه اش فقط این شد كه مرا با صدای آمریكا دچار مسئله كرد. وی در ادامه بر ضرورت دریافت تحلیل های درست از جامعه تأكید كرده و گفته است: تحلیل های ما از وقایع ایران اشتباه بوده و ما باید حتماً به تحلیل های درستی برسیم تا بتوانیم به نتیجه مطلوبی دست پیدا كنیم.
خط دهی صهیونیست ها به فتنه گران
رادیو رژیم صهیونیستی از بقایای حامیان فتنه خواست به راه اندازی تشكیلات زیرزمینی در دانشگاه ها روی آورند! رادیو صهیونیستی خواستار آن شده كه فتنه گران برای خروج از انفعال كنونی، تشكیلات زیرزمینی و غیرعلنی راه اندازی كنند. این رادیو از نیروهای میدانی و سرخورده به عنوان پویا ترین تلاشگران و در صف مقدم پیكارگران یاد كرده اما توضیح نداده فعالیت مخفی و زیرزمینی در دانشگاه یعنی چه؟ پیش از این «شیمون پرز» از آشوبگران و فتنه گران به عنوان «كسانی كه به نیابت از اسرائیل با جمهوری اسلامی می جنگند» یاد كرده و نتانیاهو گفته بود «اپوزیسیون سبز بزرگ ترین سرمایه اسرائیل است.»
فتنه آینده به دنبال مدل روسی است
هفته نامه «9 دی» در شماره جدید خود در مطلبی با عنوان «فتنه آینده» به تشریح ابعاد «سناریوی پیچیده امنیتی دشمن» پرداخت و از طراحی «مدل روسی» برای انتخابات آینده مجلس نهم خبر داد. اصلاح طلبان در جلسات سری خود به آمریكایی ها قول داده اند در مرحله نظام سازی انقلاب های منطقه به گونه ای ایران را مشغول به داخل سازند تا «نظام جمهوری اسلامی» الگوی كشورهای منطقه قرار نگیرد. كدهای این سناریوی خبیثانه این است كه گروهك نهضت آزادی با راشد الغنوشی(رهبر انقلاب تونس) مكاتبه كرده و محمدرضا خاتمی وقیحانه به حزب الله و حماس نامه نگاشته است....اگر كانون فتنه 88 صرفاً در تهران بود، طراحی فتنه بعدی برای حداقل 20 شهر و شهرستان كوچك و بزرگ است. (اغتشاشات روسیه در بیش از 70 شهر و منطقه روی داده است)
حامی مشایی آمد دانشجویان رفتند
میزگرد دبیران اتحادیه های بزرگ دانشجویی كشور در سومین نشست عمومی دفتر تحكیم وحدت در سال90 در دانشگاه امیركبیر برگزار شد. در انتهای این میزگرد، نمایندگان اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالت خواه دانشجویی و بسیج دانشجویی پس از حضور حجت الاسلام «شریف زاده» در سالن، در اعتراض به وی از سالن خارج شدند.


صبح صادق
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:مشایی، شریف زاده، صهیونیست ها، آشوب، اتنخابات مجلس، نام نویسی انتخابات مجلس،

[ یکشنبه 27 آذر 1390 ] [ 08:13 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]