مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

نماینده رباط‌كریم گفت: بقایی و مشایی با نوشتن تكذیبه و شكایت می‌خواهند فرافكنی كنند و با این اقدامات پرونده‌شان را به حاشیه ببرند.
حسن نوروزی در خصوص شكایتش از مشایی و بقایی اظهار داشت: من مدارك و اسنادم را كه نزدیك به صد صفحه بود به كمیسیون اصل نود تحویل دادم و وقتی ماجرای شكایت من جدی شد آقایان به یاد تكذیبیه و فرافكنی افتادند و ماجرا بر سر مسائل كوچك نیز نیست و پرونده‌های كلانی در كار است.
نوروزی با طرح این سوال كه قبل از اینكه مداركم را ارائه دهم چرا این دو نفر حرفی نمی‌زدند, خاطرنشان كرد: اگر این دو نفر خود را بی‌گناه می‌دانند, چه لزومی داشت, قبل از اینكه كمیسیون اصل نود مدارك را بررسی كند, تكذیبیه بدهند و با تكذیبیه از خود دفاع كنند.

              

بقیه در ادامه مطلب

وی گفت: باید صبر می‌كردند كه كمیسیون اصل نود ، اسناد را بررسی كند و اگر اسناد مورد تایید كمسیون اصل نود قرار گرفت سپس از خود دفاع می‌كردند و اگرنه آن وقت بنده مقصر بودم و آنها راه‌كار دیگری درپیش می‌گرفتند. بنابراین این دو نفر قصد فرافكنی و به حاشیه بردن پرونده شكایت را داشتند.
وی افزود: اما من با هیچ حاشیه‌سازی از شكایتم نمی‌گذرم و آنقدر مدارك و اسنادم محكمه پسند است كه آنها را به كمیسیون اصل نود ارائه كرده‌ام.
این عضو كمیسیون انرژی همچنین افزود: وقتی مدارك را تحویل دادم آقایان برانگیخته شدند و الان مشغول دست و پا زدن زدن هستند اما از آنجایی كه كمیسیون اصل نود موظف است هر شكایتی را در این كمیسیون بررسی كند شكایت من را هم بررسی خواهد كرد و من بسیار به آینده این پرونده خوش‌بینم(البته كمیسیون اصل نود نیز باید بررسی‌های لازم را انجام دهد) چراكه خدا جای حق نشسته است.

این نماینده اصولگرای با تاكید براینكه این دو نفر را از دولت جدا می‌دانم و شكایت من هیچ ربطی به دولت ندارد‏, ادامه داد: این دو نفر اگرچه اكنون در دولت مشغول فعالیت هستند اما به اعتقاد من این دو جدا از دولت هستند. مشایی و بقایی هم نباید برای دفاع از خود و شخصیت‌شان از دولت مایه گذارند و پشت دولت پنهان شوند.

نوروزی گفت: یكی از دغدغه‌های من این است كه این دو, دولت را در كمند خود قرار داده‌اند. یعنی اتهامات خود را با پنهان شدن در پشت دولت و فرافكنی و همان اندك خدمات خود را جدا از دولت اعلام می‌كنند.

طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:بقایی و مشایی، بقایی، مشایی،

[ سه شنبه 14 تیر 1390 ] [ 08:51 ق.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]