مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

دادستان تهران گفت: درباره بررسی مفاسد اقتصادی جریان انحرافی مدعی‌العموم ورود پیدا كرده اما از آنجایی كه بیم آن می‌رود برخی سرنخ‌های موجود افشا شود از شما می‌خواهم اجازه دهید بعدا درباره این موضوع اطلاع‌رسانی شود. اما بدانید دادستانی در این حوزه ورود پیدا كرده است.
                      
به گزارش فارس، عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم تودیع سرپرست دادسرای كاركنان دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینكه لاریجانی رئیس قوه قضاییه عنوان كرده است جریان انحرافی دارای مفاسد اقتصادی است آیا دادستانی در این‌باره ورود پیدا كرده است، گفت: اینكه رئیس قوه قضائیه عنوان كرده است جریان انحرافی در فساد مالی غوطه‌ور است امری كلی اما از آنجایی كه وی قطعا مصادیقی درباره این مدعا داشته‌اند این سخنان را به زبان آورده‌اند دادستانی به موضوع ورود پیدا كرده است. 
 
وی ادامه داد: درباره بررسی مفاسد اقتصادی جریان انحرافی مدعی‌العموم ورود پیدا كرده اما از آنجایی كه بیم آن می‌رود برخی سرنخ‌های موجود افشا شود از شما می‌خواهم اجازه دهید بعدا درباره این موضوع اطلاع‌رسانی شود. اما بدانید دادستانی در این حوزه ورود پیدا كرده است
                                                                       بقیه در ادامه مطلب
قالیباف یك بار برای پاسخگویی به دادستانی آمده است 
 
جعفر‌ی‌دولت‌آبادی در پاسخ به سوال یكی دیگر از خبرنگاران مبنی بر سرنوشت شكایت دولت از علی مطهری و قالیباف گفت: قالیباف یك بار برای پاسخگویی به برخی از اتهامات وارد شده به وی به دادستانی آمده اما از آنجایی كه توضیحات ارائه شده در این جلسه كافی نبوده است رسیدگی بیشتر به پرونده به آینده موكول شده است. 
 
فائزه هاشمی به دادسرا احضار شد 
 
دادستان تهران در پاسخ به سؤال یكی از خبرنگاران مبنی بر سرنوشت پرونده قضایی تشكیل شده برای فائزه هاشمی گفت: پس از اظهار‌نظر‌های صورت گرفته از سوی فائزه هاشمی پرونده قضایی برای وی تشكیل شد. وی ادامه داد: براساس مستندات این پرونده این فرد به دادستانی احضار شده است. 
 
پرونده تالارهای كیش هنوز به دادستانی نرسیده است 
 
جعفری دولت‌ابادی درباره ادعای مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی كل كشور درباره تشكیل دو پرونده برای سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان و همچنین تشكیل پرونده‌ای برای پروژه اقتصادی تالارهای كیش كه عنوان شده بود این پرونده‌ها به دادستانی ارسال شده گفت: در موضوع تالارهای كیش هنوز پرونده‌ای به دادسرا ارسال نشده اما در بحث سازمان ورزش و سازمان ملی جوانان در قالب یك پرونده دادخواستی به یكی از شعبات دادسرا ارجاع شده است. 
 
پلیس براساس وظیفه ذاتی خود اقدام به جمع‌آوری ماهواره می‌كند 
 
جعفری دولت‌آبادی در پاسخ به اقدامات اخیر پلیس درباره جمع‌آوری ماهواره گفت: داشتن ماهواره جرم است و پلیس براساس وظیفه ذاتی خود اقدام به جمع‌آوری ماهواره می‌كند. وی ادامه داد: در جلسه اخیر دادستانی با ناجا گزارشات خوبی ارائه شد اما به این نكته هم توجه شد كه در اجرای این وظیفه ذاتی حقوق شهروندان و حریم‌های خصوصی آنها حفظ شود. وی گفت: تأكید شده است در مواردی كه جمع‌اوری ماهواره نیازمند ورود به خانه افراد است حتما حكم مرجع قضایی وجود داشته باشد. 
 
 اگر فردی بازداشت می‌شود نشانه دشمنی با یك سازمان یا یك نهاد خاص نیست 
 
دادستان تهران در پاسخ به سوال یكی از خبرنگاران مبنی بر اینكه شنیده شده برخی از افرادی كه در بخش‌هایی از دولت فعالیت داشته‌اند بازداشت شده‌اند گفت: سوال شما اندكی كلی است و نمی‌توان پاسخ روشنی به آن داد اما متأسفانه هر گاه فردی توسط دادستانی بازداشت می‌شود این شائبه پیش می‌اید كه دادستانی با نهاد و ارگانی مشكل خاصی دارد. در حالی كه ما با هیچ یك از نهادها و سازمان‌ها دشمنی نداریم. 
 
وی ادمه داد: افرادی كه در پرونده‌های مختلف دستگیر می‌شوند به اتهاماتشان رسیدگی می‌شود و سپس درباره آن اطلاع‌رسانی خواهد شد. 
 
جعفری دولت‌ابادی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینكه چرا حكم قصاص مرد اسید‌پاش كه قرار بود در روز شنبه اجرا شود اجرا نشد گفت: متأسفانه به محض اینكه اجرای این حكم متوقف شد اظهار‌نظرهای مختلفی درباره آن شد و برخی توقف اجرای حكم را مسائل سیاسی و مصاحبه‌های آمنه با شبكه‌های خارجی عنوان كردند در حالی كه این چنین نبود. 
وی گفت: زمانی كه بحث قصاص مطرح می‌شود باید اجرای حكم برابری با جرم واقع شده را داشته باشد و در این پرونده به خصوص باید تمام تلاش به كار بسته می‌شود تا تنها بینایی دو چشم مرد اسید پاش قصاص شود. 
 
وی گفت: تمهیدات دیگری برای اجرای این حكم به درستی اندیشیده شده بود اما در روز اجرا پزشكان اجراكننده حكم عنوان كردند كه نمی‌توانند به قطع همان حكم دادگاه را اجرا كنند. به همین دلیل تشخیص داده شد تا حكم اجرا نشود و پس از آنكه با پزشكان باتجربه و متخصص مشورت شد این حكم اجرا شود. 
 
متهمان پرونده پالیزدار خواستار بخشودگی هستند 
 
دادستان تهران درباره آخرین وضعیت عباس پالیزدار گفت: این پرونده متهمان زیادی داشت اما تعدادی از آنها تبرئه شدند و تنها برای 3 نفر احكام حبس صادر شد كه به تازگی محكومان تقاضای بخشودگی كرده‌اند. وی ادامه داد: این افراد برای اجرای حكم به دادسرا فر اخوانده شده‌اند. 
 
رسیدگی نهایی به پرونده مرتضوی نیازمند استعلام است 
 
دادستان تهران در پاسخ به سوال یكی از خبرنگاران مبنی بر سرنوشت پرونده سعید مرتضوی گفت: پرونده سعید مرتضوی رسیدگی‌های خوبی داشت اما زمانی كه به دادگاه فرستاده شد دادگاه تشخیص داد صدور حكم نیازمند وجود یك استعلام از مرجعی خاص در پرونده است. 
 
دادستان تهران گفت: پس از عنوان شدن این موضوع از سوی قاضی این پرونده بار دیگر پرونده به دادسرای تهران بازگشت و این بار موارد تازه‌ای به پرونده اضافه شد كه احتمال می‌دادیم با توجه به اضافه شدن این موارد دیگر نیازی به استعلام نباشد اما بار دیگر دادگاه وجود این استعلام را ضروری دانست در حالی كه مرجع صدور این استعلام عنوان كرد كه نمی‌تواند به این زودی‌ها این استعلام را صادر كند. 
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:فائزه، پرونده فائزه هاشمی، پرونده قضایی هاشمی، قالیباف،

[ پنجشنبه 29 اردیبهشت 1390 ] [ 09:41 ق.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]