مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

سایت «امروز» وابسته به حزب مشاركت و سازمان مجاهدین(انقلاب) ضمن هشدار نسبت به بی اعتبار شدن خاتمی و موسوی و كروبی در میان محافل مختلف اپوزیسیون نوشت: «سعید حجاریان می گفت فرماندهی ده هزار گوسفند راحت تر از فرماندهی ده گربه است. فرماندهی اصلاح طلبان به فرماندهی جمع گربه ها می ماند كه هریك به سویی می روند یكی از دیوار بالا می رود، یكی بالای درخت می رود، یكی می خوابد، یكی بازیگوشی می كند و خلاصه آن كه هیچ كس تن به خواسته فرمانده نمی دهد. این تمثیل وصف حال حركت جنبش سبز و سلف، آن حركت اصلاح طلبی است. یك نمونه جالب آسیب شناسانه این وصف حال، سخنان آقای خاتمی و واكنش هایی است كه از سوی پاره ای از سبزها در فضای مجازی نسبت به آن صورت گرفت».

                  

بقیه در ادامه مطلب

«امروز» با اشاره به متهم شدن دست اندركاران سه گانه فتنه سبز به بی كفایتی و بی عرضگی نوشت: این اولین بار نیست كه سخنان یكی از سه چهره برجسته جنبش سبز با واكنش منفی طیف هایی از بدنه جنبش سبز مواجه می شود و صداقت و سلامت و صلاحیت آنها مورد تردید قرار می گیرد.

نویسنده سایت یاد شده افزوده است: «این سه تن سران جنبشند. حتی اگر به واقع، جنبش فاقد رهبری باشد، نباید آنارشیست وار، این فقدان را یك حسن و ویژگی مثبت تلقی كنیم». این تعابیر در حالی است كه اولین بار موسوی با درك ناتوانی از تداوم هدایت فتنه، اعلام كرد «جنبش فاقد رهبر به مفهوم متعارف است و هر یك از اعضای آن خود رهبرند»!

سایت مشاركتی- مجاهدینی در پایان نسبت به تشدید انتقادها در محافل گوناگون اپوزیسیون نسبت به دست اندركاران ناكام فتنه نوشت: برخی واكنش ها به سخنان اخیر آقای خاتمی چنان بود كه تنها شك و تردید و بی اعتمادی علیه وی را می پراكند. در این نقدها خاتمی با موسوی و كروبی انسان هایی معرفی می شوند كه بدون تفكر و تامل كافی و بدون مشورت های لازم به اظهارنظر یا اتخاذ موضع می پردازند. این نقدها به صلاحیت و مصداقیت این سه نفر در راهبری جنبش لطمه می زند.

شایان ذكر است سالها پیش در اوج قدرت اصلاح طلبان، علیرضا علوی تبار، سردبیر روزنامه صبح امروز(سعید حجاریان) در تعابیری مشابه حجاریان، عنوان كرده بود كه كار هدایت تشكیلات اصلاح طلبان و روشنفكران، مثل گله بانی گرگ هاستطبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:حزب مشاركت، موسوی، حجاریان، گربه، موسوی و كروبی، سایت «امروز»، سازمان مجاهدین،

[ شنبه 2 بهمن 1389 ] [ 06:17 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]