مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

بنی‌صدر در گفتگو با تلویزیون ایرانیان لوس آنجلس در انتقاد از عملكرد سران فتنه گفت: این‌ها روز اول گفتند آنهایی که با اصل نظام مساله دارند سبز نیستند، آنهایی که با اصلاح‌طلب‌ها ناسازگاری دارند هم سبز نیستند، یواش یواش دیدند که کسی باقی نمی ماند، خودشان می مانند و خودشان.

روند رو به استحاله‌ی فتنه‌ی سبز به گونه‌ای است كه دیگر صدای ابوالحسن بنی‌صدر را هم در آورد.

بنی‌صدر در گفتگو با تلویزیون ایرانیان لوس آنجلس در پاسخ به این سؤال كه ارزیابی شما از تحول اجتماعی 14 ماه گذشته که جنبش سبز نام گرفته چیست؟ جواب داد:
 
«یک ایراد این جنبش این است که تکلیف رهبری که جانشین این رژیم بشود معلوم نیست. شما وقتی می گویی جنبش سبز، اولا به آن رنگ می دهی، آیا مردم ایران یک رنگ هستند؟ اولا این رنگ‌ها در تاریخ نزد ایرانی‌ها امتحان شده است: سبزجامه، سیاه جامه، سپیدجامه و سرخ جامه و... داشتند، این‌ها یعنی یک گروه معینی از جامعه، نه جمهور مردم. جمهور مردم همه رنگ است. در دموکراسی اصل بر کثرت گرایی است و همه رنگ‌ها هم در آن هست. این‌ها روز اول گفتند آنهایی که با اصل نظام مساله دارند سبز نیستند، آنهایی که با اصلاح‌طلب‌ها ناسازگاری دارند هم سبز نیستند، یواش یواش دیدند که کسی باقی نمی ماند، خودشان می مانند و خودشان. پس گفتند همه می توانند در جنبش باشند. خب اگر همه می توانند در جنبش باشند چرا به آن رنگ داده اید؟ اشتباه کردید، روز اول باید می گفتید این جنبش متعلق به جمهور مردم و هدفش استقرار حاکمیت جمهور مردم است.»
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:بنی صدر، موسوی و بیی صدر، سخنرانی بنی صدر،

[ یکشنبه 23 آبان 1389 ] [ 06:22 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]