مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

فتنه گران به این نتیجه رسیده اند که برای ادامه حیات بایستی موانع چندی ازجمله بسیج را از سر راه خود بردارد.

طراحان و سناریو نویسان اتاق های فکر جریان فتنه که برای طراحی هر پروژه مبالغ سنگینی را دریافت می کنند( هرپروژه 35 الی 50 میلیون تومان ) در جدید ترین پروژه که به سفارش شخص آقای میر حسین موسوی و بر اساس محورهای سه گانه شبهه ، تضعیف و حذف تدارک دیده شده است ، در فاز اول بسیج راهدف گیری نموده اند .

به گزارش جوان آنلاین این پروژه از مدتی قبل با ایجاد شبهه ودر اظهارات میر حسین موسوی که خواستار تغییر ماموریت و وظائف بسیج و سپاه شده بود کلید خورده است و سعی گردیده تا اذهان را با مطالب شبهه انگیز آماده نموده وحساسیت وتعصب وقداست را از بسیج دور نمایند .

فاز دوم این پروژه ، تحرکات برنامه ریزی شده ای بوده است که در تهران ، شیراز وکرمانشاه وبنام بسیج تمام نموده اند و از قرار وبه گفته منابع آگاه ، طرح های تکمیلی در این رابطه دردست اقدام است تا در صحنه سازیهای بعدی اتهام خود سری و بی قانونی را به بسیج وارد نمایند .
                                             
                   

در همین راستا یک منبع آگاه در گفت و گو با جوان آنلاین اظهار داشت: با بررسی های انجام شده واطلاعات بدست آمده و شناسایی عوامل دخیل در ماجراهای چند روز اخیر ، مشخص شده که فتنه برای آتش افروزی وادامه حیات بایستی موانع چندی ازجمله بسیج را از سر راه خود بردارد این پروژه بر اساس تئوری خلع سلاح نظام ودر جهت حذف نیروهای مردمی مدافع نظام (قدرت نرم ) طراحی شده است .

گفتنی است اخیرا یکی از کارشناسان جنگ نرم که در موسسات وابسته به وزارت خارجه آمریکا فعالیت دارد ، ایده پروژه فوق را مطرح وخطاب به سران فتنه اینگونه گفته است : " قدرت نرم نظام را بگیرید وکاری کنید که مردم از ولایت فقیه جدا شوند ، با توجه به اینکه تبلور نیروهای مردمی در نظام جمهوری اسلامی با بسیج می باشد ، ابتدا این نهاد را هدف گیری نمائید "

طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:ترفندهای سران فتنه، طرح ضدبسیج، بسیج،

[ سه شنبه 16 شهریور 1389 ] [ 07:02 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]