مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

وزیر اطلاعات در خصوص دستگیری مهدی هاشمی توسط اینترپل گفت: نیازی به اینترپل نیست چرا كه به نحو دیگری این موضوع پیگیری می شود

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی كه روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران سخن می گفت، همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه آیا بحث یك میلیارد دلاری كمك به سران فتنه توسط برخی كشورها واقعیت دارد؟ گفت: بله این موضوع واقعیت دارد و حتی می‌توانید فراتر از این مبلغ را متصور شوید.


مصلحی توضیح داد: وزارت اطلاعات از نظر اطلاعاتی و بنیه مباحث اطلاعاتی در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد كه این موضوع مورد تاكید و اذعان سرویس‌های اطلاعاتی دشمن كه سابقه چندصد ساله دارند قرار گرفته است.

وی با بیان اینكه دستگاه اطلاعاتی كشور به صورت هماهنگ، منسجم و قوی در حال فعالیت ‌است، افزود: در كشور دستگاه‌های اطلاعاتی مختلفی وجود دارد از جمله دستگاه‌های نظامی و تشكیلاتی اما با توجه به این تعدد، انسجام بسیار خوبی بین آنها برقرار است.

مصلحی با تاكید بر توان اطلاعاتی بسیار بالای ایران ادامه داد: اینكه می‌گوییم توان اطلاعاتی بالایی داریم بدین معنا نیست كه اگر روزی در نقطه ای از كشور اتفاقی افتاد بگویند توان اطلاعاتی كشورمان پایین است.

مصلحی تصریح كرد: قصد بر این است كه در وزارت اطلاعات حركتی هجومی داشته باشیم و از حالت انفعال بیرون آمده و حالت هجومی پیدا كنیم كه در همین زمینه نخستین گام دستگیری ریگی بود و این اقدام در دنیا بی‌سابقه بود.

وزیر اطلاعات در خصوص دستگیری عبدالمالك ریگی توضیح داد: در این اقدام غیر از موفقیت‌های دستگیری عبدالمالك، دستگاه‌ها و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه را نیز فریب دادیم.

وزیر اطلاعات با طرح سوالی مبنی بر اینكه اگر سرویس‌های اطلاعاتی كشورهای بیگانه با سابقه‌تر و قوی‌‌تر هستند چرا این گونه فریب خوردند؟ گفت: در بسیاری از اقداماتی كه سرویس‌های اطلاعاتی كشورهای بیگانه كه برای مبارزه تروریسم دنیا را به آشوب و كشورهای مانند افغانستان و عراق را به خاك و خون كشیده‌اند باید مبارزه با تروریسم را از جمهوری اسلامی ایران یاد بگیرند چرا كه تمام جنبه‌های انسانی را مراعات می كنیم.

مصلحی با اشاره به بازگرداندن عطار زاده و 'رودست خوردن' سرویس های اطلاعاتی بیگانه افزود: همچنین در بحث فتنه 88 یكی از موفقیت‌های بزرگ ما مقابله با این فتنه بود كه با توجه به ملاحظات مد نظر بسیاری از مباحث را مطرح نمی‌كنیم اما در این زمینه از جمله شبكه مجازی به موفقیت بزرگی دست یافتیم.

وی در خصوص گزارش اوباما در زمینه شبكه های مجازی نیز گفت: رییس جمهور آمریكا در گزارش خود كه به كنگره داد اذعان كرد كه جمهوری اسلامی ایران توانسته در هر اقدامی به آنها رو دست زده و جلوی اقدامات آنها را بگیرد.

وزیر اطلاعات با یادآوری اینكه شبكه مجازی ساخته سرویس‌های اطلاعاتی كشورهای بیگانه است، گفت: به لطف خدا و عشقی كه در مجموعه وزارت اطلاعات و سیستم اطلاعاتی كشور وجود دارد توانستیم فتنه بزرگی را كه با هزینه های سنگین كشورهای آمریكایی، موساد و انگلیس پشتیبانی شد، خنثی كنیم.

مصلحی گفت: اكنون كه فرصت بیشتری یافته ایم پشتیبانی‌های خارجی كه از فتنه و سران فتنه می شد به تدریج روشن می شود، برای نمونه فردی كه پشتیبانی خبری برای سران فتنه داشته و چندی پیش دستگیر شده به كمك‌های سرویس‌های اطلاعاتی سیا كه در اختیار وی قرار می‌داد، اعتراف كرده‌ است. همچنین فردی كه از كشور گریخته و بیانیه‌های سران فتنه را تدوین می‌كرد از حمایت‌های سرویس‌های اطلاعاتی خبر داده ‌است.

وی ادامه داد: فتنه به گونه ای نبود كه یك حركت درونی تنها توسط مجموعه‌ای صورت بگیرد بلكه مانند دوران دفاع مقدس همه مجموعه‌های ضد انقلاب داخلی و كشورهای مختلف حامی این جریان بودند و برای براندازی نظام و حكومت مستحكم جمهوری اسلامی ایران تلاش می كردند كه با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های خوب كشور موجب شد نیروهای امنیتی به موقع عمل كنند و فتنه‌ها نقش بر آب شد.

وی اظهار امیدواری كرد كه برنامه تهاجمی برای مقابله با استكبار در مباحث اطلاعاتی كه جزء سیاست های جدی وزارت اطلاعات است، دنبال شود.

طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:دستگیری مهدی هاشمی، مهدی هاشمی، هاشمی رفسنجانی،

[ پنجشنبه 4 شهریور 1389 ] [ 04:21 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]