مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

بار دیگر حامیان موسوی در یکی دیگر از دانشگاه های کشور با حمله به دانشجویان وضعیتی اسف بار ایجاد کردند.

خبرنامه دانشجویان ایران:بار دیگر حامیان موسوی در یکی دیگر از دانشگاه های کشور با حمله به دانشجویان وضعیتی اسف بار ایجاد کردند. به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، حامیان میرحسین موسوی باردیگر اوج توحش خود را با ضرب و شتم دانشجویان اثبات کردند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف دقایقی پیش به مناسبت حماسه 22 خرداد تجمع خود را آغاز کردند.در این بین حامیان مسوی هم که جمعیت انها حدود 50 نفر بود از ساختمان ابن سینا به سمت درب اصلی دانشگاه امده و شعارهای رادیکالی را فریاد می زدند.حامیان موسوی که با جمعیت دانشجویان ارزشی روبه رو شدند تنها راهکار خود را در هجمه و حمله به دانشجویان دیدند.

حدود بیست نفر از این سبز پوشان با حمله به دانشجویانی که در حال فیلم برداری از این اقلیت رادیکال بودند این دانشجویان را به شدت مضروب کردند. قالب توجه است که حامیان موسوی با شعار مزدور مزدور این دانشجویان را به شدت زخمی و مجروح کردند.در حال حاضر دانشجوی مصدوم به علت ضربه به ناحیه شکم دچار تهوع و عارضه تنفسی شده است.دانشجویان با سر دادن شعارهای انقلابی مانند "الله اکبر " و "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی " و شعارهای ضد استکباری همچون "مرگ بر آمریکا "، "مرگ بر اسرائیل " و "مرگ بر اسرائیل "خشم و انزجار خود را از دخالت بیگانگان در مسائل کشورمان اعلام کردند.

در حال حاضر دانشجویان شعار "میکشم میکشم آنکه برادرم کشت" را سر می دهند.
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:راهپیمایی دانشگاه شریف، اغتشاش دانشگاه شریف،

[ یکشنبه 23 خرداد 1389 ] [ 09:26 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]