مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

در حالی كه صبح امروز قرار است جمعی از امضاكنندگان طومار پیگیری محاكمه سران فتنه در مقابل ساختمان دادستانی در میدان ارك تهران اجتماع كنند، یكی از اعضای نادم جریان فتنه از طراحی های فردی به نام «ح- ب» در یك جلسه محفلی برای ایجاد بحران و آشوب های در ماه های آینده خبرداده است. در این محفل جزوه ای برای بحران آفرینی تدوین شده كه براساس آن قصد براین است كه در روزهای 22و25 آشوب طلبی در دانشگاه ها به بهانه دروغ های موسوی و كروبی آغاز شود و تا 18 تیرماه (‌سالگرد فتنه سال 78)‌ ادامه یابد وسپس این موج التهاب به موضوعات اقتصاد و به طورخاص شوك ناشی از آغاز اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها تسری یابد. گفته شده است چند نماینده حامی جریان فتنه و عضو كمیسیون های اقتصاد مجلس در این سناریو نقش ویژه ای خواهند داشت. تلویزیون بی بی سی هم قصد دارد. ویژه برنامه هایی را به مناسبت سالگرد آغاز فتنه و با هدف تطهیر سران فتنه و ایجاد موج جدید علیه نظام پخش كند.

                 

 خیال پردازی های بلند پروازانه در حالی در جلسات محفلی جریان فتنه مطرح می شود كه سران فتنه به رغم گرفتن تصاویر یادگاری با هم و .... مشكلات شدیدی با یكدیگر دارند.

به عنوان مثال میرحسین موسوی در ملاقات با اعضای مجمع محققین (‌عمدتا بقایای جریان مهدی هاشمی معدوم) گفته است:« این حرف كه فلان آقا زمانی محور جریان ‌اصلاح طلبان بوده پس ما هم باید زیر چتر او برویم و او رهبر جریان شود را من قبول ندارم.... من به خاطر این كه اختلافات به بیرون درز نكند و طرفداران دلسرد نشوند خیلی از حرف ها رانمی زنم و گرنه گلایه زیاد است .... من آن قدر كه از خودی ها ضربه خوردم از طرف مقابل نخوردم . عده ای از افراد در این حوادث جازدند و بعضی هم معامله كردند و یك عده هم به خاطر حسادت به من ضربه زدند.»

دعواها تنها به سران فتنه منحصر نمی شود. از مقاله بابك داد ( منشی مخصوص خاتمی در انتخابات 1376) كه مهاجرانی وزیر ارشاد خاتمی را تلویحا مزد بگیر انگلیس و فاقد صلاحیت حضور در جمع فرقه سبز دانسته تا فحاشی علی افشاری (‌عضو فراری جریان افراطی درون دفتر تحكیم وحدت و همكار فعلی سازمان سیا در آمریكا ) به محمد قوچانی به خاطر انتقاد از مواضع ضد دینی شبه روشنفكران سكولار مثل سروش ،‌گنجی و كدیور تنها بخش كوچكی از دعواهای درونی عناصر درمانده فتنه را تشكیل می دهد. در این میان سایت كلمه متعلق به اطرافیان موسوی پس از مشاهده فقدان زمینه های اجتماعی برای همراهی با برگزاری اجتماع در روز 22 خرداد، اعلام  داده است كه موسوی و كروبی تصمیم گرفته اند در صورت عدم اخذ مجوز راهپیمایی در این روز، اطلاع رسانی از طریق شبكه های اجتماعی صورت گیرد.!برچسب ها:جنبش سبز، فتنه، سرا فتنه، اغتشاشات، 22خرداد، تظاهرات، راه سبز، فس بوک،

[ چهارشنبه 5 خرداد 1389 ] [ 05:26 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]