تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی حنا - بعد از توهین به نمایندگان ملت حالا توهین مشاور ویژه روحانی به نصف ملت ایران!
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

مشاور ویژه رئیس‌جمهور مدعی شد همه ۴۹.۵ درصدی که به روحانی رای نداده‌اند، حامی بی‌قانونی و قانون‌گریزی هستند!

در حالی نمایندگان مجلس و رسانه‌ها بیشتر به انتقادات ترکان از مجلس پرداخته‌اند که بدترین موضع‌گیری وی را باید توهین به ۴۹.۵ درصدی دانست که به روحانی رای نداده‌اند.


ترکان در مصاحبه با روزنامه اصلاح‌طلب آرمان مدعی شده که ۴۹.۵ درصدی که در انتخابات اخیر به روحانی رای نداده‌اند، حامی بی‌قانونی و قانون‌گریزی و عامل پدید آمدن امثال بابک زنجانی هستند.

او گفته است: «شما فكر نكنید كه یك نفر در مملكت وجود دارد كه می‌گوید من قانون را قبول ندارم؛ بلكه این یك جریان مشخص بود كه می‌گفتند ما قانون را قبول نداریم. اكنون ۴۹.۵ درصد آرا را شامل می‌شوند. این ۴۹.۵ آرا كسانی بودند كه در مقابل جریانی كه مقابل قانون ایستاد سكوت كرد. این ۴۹.۵ درصد سكوت كردند و نگفتند كه تو بی‌جهت فكر كردی كه می‌توانی قانون را قبول نداشته باشی. قبول نداشتن قانون، قبول نداشتن مقررات، قبول نداشتن نظم و انضباط موجب می‌شود كه نه یك بابك زنجانی بلكه«بابكان»پدید بیاید. هر كسی فكر كند كه یك مرتضوی و یك بابك قانون‌شكن داریم، بی‌تردید در اشتباه است. درحال حاضر به واسطه آن بی‌توجهی به قانون و نظم، بخشی از اقتصاد كشور در اختیار بابكان قرار گرفته است. اگر می‌خواهیم فساد در كشور رخ ندهد باید اقتصاد و مدیریت كشور به سمت نظم، انضباط و شفافیت حركت كند.»

متاسفانه اظهارات جدید ترکان نشان می‌دهد او از سخنان خود، کاملا راضی است. او امروز به خبرگزاری ایلنا گفته است: من فقط نظراتم را بیان كردم و آقایان نیز نظراتشان را گفتند و من فكر نمی‌كردم كه آنها ظرفیت شنیدن این مقدار از نقد را ندارند و موجب رنجششان می‌شود.

مشاور ویژه رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال كه شما در قبال این واكنش‌ها چه می‌كنید؟ اظهار داشت: من در برابر این انتقادات صبر می‌كنم و از دولت نیز می‌خواهم كه این نامهربانی‌ها را تحمل كند.

وی در خصوص اینكه این رفتارهای مجلس به چه دلیلی صورت می‌گیرد، خاطرنشان كرد: به هر حال بخشی اعظمی از نمایندگان موافق دولت نیستند و كاندایدهای مد نظر آنها در انتخابات ریاست جمهوری رای نیاوردند.

تركان ادامه داد: مردم این مواضع و رویه‌ها را می‌بیند و این چیزی نیست كه از ذهن آنها فراموش شود.

در حالی که روحانی تلاش دارد با اقدامات همچون دیدار هفتگی با خانواده‌های شهدا به جلب رای آن ۴۹.۵ درصدی که به او رای ندادند، بپردازد، اظهارنظرهای افراطی ترکان سبب تحریک همان افراد خواهد شد.

3 روز قبل نیز مشاور ویژه رئیس جمهور در مصاحبه با همین روزنامه اصلاح طلب عنوان کرده بود: كسانی كه عقلانیت و تدبیر را قبول ندارد مسلم است كه مقابل دولت یازدهم خواهند ایستاد!

وی با انتقاد از سوالات نمایندگان مجلس که حق قانونی آنان است اظهار کرده بود که: "ما باید این دو سال مجلس را تحمل كنیم"

اما، آیا از این دست اظهارات ترکان، آبی جز خشمگین شدن افرادی که به روحانی رای نداده‌اند، برای دولت یازدهم می‌جوشد؟ آیا معنای اعتدال و دوری از افراط، اینگونه سخنان افراطی است که مردم کشور را با خط‌کش انتخابات به دو دسته تبدیل کند و دسته‌ای که به روحانی رای ندادند و نزدیک به نیمی از مردم کشور هستند را قانون‌گریز جلوه دهد؟ آیا معنای وحدت مدنظر دولت یازدهم، این است؟طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:اصلاح، مشاور رئیس جمهور، اکبر ترکان، دستیار ویژه رئیس جمهور، توهین ترکان به نصف ملت ایران، توهین ترکان به نمایندگان مجلس، نمایندگان خانه ملت،

[ چهارشنبه 25 دی 1392 ] [ 11:24 ق.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]