مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

باید از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش که در نطق امروز خود گفت بنزین فتنه نبوده‌ام بلکه آبی بر آتش فتنه بوده‌ام پرسید که آیا مسالمت آمیز خواندن اغتشاش‌ها و راهپیمایی‌های غیرقانونی، آبی است بر آتش فتنه؟


سایت مشرق نوشت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بعد از ارائه نظرات و برنامه های خود برای اداره وزارتخانه آموزش و پرورش به انتقادات و شبهات مطرح شده توسط مخالفین در خصوص عملکرد نامناسب وی در سیاست اینگونه واکنش نشان داد: متأسفانه مخالفان، بحث را جای دیگری بردند و مسائل سیاسی را مطرح کردند.

واکنش نجفی به انتقادات نمایندگان به گونه ای عنوان شد که گویا بررسی عملکرد وی در حوزه سیاسی در کشور چندان اهمیت ندارد و نباید در فرایند رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی به آن پرداخت.

توضیحات محمدعلی نجفی در مورد عملکرد خود در آشوب‌های سال 88 به آنجا ختم شد که وی در دفاع از خود عنوان کرد یک شاهد پیدا کنید که من در راهپیمایی شرکت کرده‌ام.

وی در ادامه می‌گوید: من قبل از نماز جمعه 29 خرداد هم مطیع بودم. می‌گویند مردم را تحریک کردی که در راهپیمایی‌ها شرکت کنند. من این کار را نکردم و مثل آقای مطهری هم معتقدم تا قبل از 29 خرداد هر کس در راهپیمایی شرکت می‌کرد خلاف قانون نبود.

این اظهارات محمدعلی نجفی در حالی است که امضا و مهر تأیید وی بر نامه‌ها و گفت‌وگوهایی دیده می‌شود که تنها اتهامات ثابت‌نشده نسبت به نظام در آنها دیده می‌شود.

نجفی در دفاع از خود گفته است که من قبل از نماز جمعه 29 خرداد هم مطیع بودم و شما یک شاهد پیدا کنید که من در راهپیمایی شرکت کرده‌ام.اما به این موضوع اشاره نکرده است که چرا روز شنبه 3 مردادماه 1388 یعنی دوماه پس از بیانات شفاف مقام معظم رهبری در نماز جمعه 29 خرداد، زیر نامه‌ای را امضا کرده است که تظاهرات کنندگان و اغتشاش گران را مردانی شجاع و خداجو نامیده است.

امضا و تأیید آقای نجفی زیر نامه ای که در مردادماه 88 به صورت سرگشاده به مراجع عظام تقلید نوشته شده است با تأکید بر مسالمت‌آمیز بودن راهپیمایی‌ها و تظاهرات‌های خیابانی آمده است که دستگاه‌های امنیتی مصرانه در پی اثبات فرضیه‌های خیال‌پردازانه و سراپا اشتباه خود برای معرفی فعالان به عنوان عوامل وابسته به بیگانه و محرکان انقلاب مخملی هستند و از همین رو به شیوه‌های غیرقانونی، غیراخلاقی و غیرشرعی اعتراف‌گیری توسل جسته‌اند. دستگاه‌های تبلیغاتی دولتی و بویژه صدا و سیما نیز در این پروژه شرکت کرده و با پخش اعتراف‌های نمایشی، سعی در اثبات این‌گونه اتهامات واهی به حرکتی مردمی دارد.

برای دیدن متن نامه -اینجا- را کلیک کنید

باید از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش که در نطق امروز در دفاع از عملکرد خود گفت آبی بر آتش فتنه بوده‌ام پرسید که آیا مسالمت‌آمیز خواندن اغتشاش‌ها و راهپیمایی‌های غیر قانونی آبی است بر آتش فتنه؟ و یا اینکه خیال پردازانه و سراپا اشتباه خواندن گزارشات دستگاه‌های مسئول در امنیت کشور چنین تلقی ایجاد می‌کند و آبی است بر آتش فتنه؟

وی همچنین در واکنش به اتهامی که در سال 88 مبنی بر آزار جنسی معترضان به نظام توسط مهدی کروبی وارد شد و جنجال فراوانی را در رسانه‌های بیگانه علیه نظام جمهوری اسلامی به پا کرد، این‌گونه عنوان کرده است که : اقدام کروبی هم شجاعانه و هم خداترسانه بود!

وی همچنین در ادامه توضیحات خود پیرامون اقدامات خداترسانه کروبی و اتهاماتی که علیه نظام وارد کرد اینچنین می‌گوید: ما به عنوان کسانی که دل‌مان به حال نظام می‌سوزد امیدواریم این وقایع با بررسی جامع و بی طرفانه حل شود.

حال با توجه به سخنان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش مبنی بر اینکه شاهد پیدا کنید که من در راهپیمایی شرکت کرده‌ام باید گفت شاهد این مدعا نامه‌هایی است که در آنها اتهامات بی‌پایه و اساس علیه نظام جمهوری اسلامی زده شده است و امضای شما زیر آنها دیده می‌شود.

جای سؤال از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش است که با توجه به سخنان خودشان مبنی بر اینکه ما در تمام مدت تلاش کردیم آب بر آتش فتنه بریزیم چه توجیهی در خصوص نامه‌ها و گفت‌وگوهای منتشر شده‌ای دارند که در آنها اتهامات بی پایه و اساس به نظام وارد شده است.

آقای نجفی در کجا آمده بگوید فتنه و دروغ بزرگ تقلب اشتباه بوده است؟ آقای نجفی در کجا آمده بگوید اقدام خداترسانه و شجاعانه کروبی فتنه‌گر دروغ و تهمت به نظام بوده است؟ آقای نجفی در کجا آمده بگویند شایعه تجاوز دروغ بوده است و کروبی را تشویق به عذرخواهی کند؟

نجفی چرا چند ماه پس از بیانات فصل‌الخطاب مقام معظم رهبری در تاریخ 29 خرداد، بیانیه‌ای پر از اتهام، تهمت و افترا علیه نظام اسلامی را امضا و تأیید می‌کند؟ چرا آقای نجفی چهار سال بعد از فتنه 88 از امضای بیانیه معاندان و ضدانقلاب عذرخواهی نکرده است.

نیاز به این نیست که کسی در راهپیمایی‌های فتنه شرکت کرده باشد؛ امضای بیانیه و حمایت از کروبی نشانه‌گر آن است که وزیر پیشنهادی، با امضای بیانیه و نامه سرگشاده، از فتنه‌گران حمایت کرده و در عین حال، تصور این را دارد که آبی بر فتنه بوده است؛ نامه و بیانیه‌ای که یکی از اصلی‌ترین بنزین‌های فتنه در مرداد 88 شد.

متن کامل نطق محمد علی نجفی در دفاع از خود را می توانید اینجا بخوانید

طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:محمد علی نجفی، کارت سوخت، فتنه، 88، سایت مشرق، آشوب‌های سال 88، آزار جنسی،

[ سه شنبه 22 مرداد 1392 ] [ 06:36 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]