مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

"نگرانی از عدم احراز صلاحیت هاشمی"، "درخواست شرکت نکردن اصلاح طلبان در انتخابات" و "ابراز امیدواری به حکم حکومتی برای بازگشت هاشمی به صحنه انتخابات" محورهای اصلی این برنامه بی بی سی را تشکیل می دهند.


شبکه بی بی سی انگیس (BBC) در برنامه ای به بررسی شرایط پیش روی اصلاح طلبان پس از عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی پرداخت.


"نگرانی از عدم احراز صلاحیت هاشمی"، "درخواست شرکت نکردن اصلاح طلبان در انتخابات" و "ابراز امیدواری به حکم حکومتی برای بازگشت هاشمی به صحنه انتخابات" محورهای اصلی این برنامه بی بی سی را تشکیل می دهند.


مرتضی کاظمیان، فعال ملی مذهبی در پاسخ به این سوال مجری بی بی سی که "حذف آقای هاشمی رفسنجانی اصلاح طلبان را بر سر دوراهی قرار داده؛ آیا در انتخابات شرکت کنند یا نکنند؟" گفت: «خیلی پرسش مهمی هست. به ویژه که نامزد حداکثری آنها یعنی آقای خاتمی با موانع و فشارهایی که علیه ایشان وجود داشت، امکان حضور در عرصه انتخابات را پیدا نکرد. در گام بعد اصلاح طلبان و به ویژه تغییرخواهان و حامیان جنبش سبز تصور کردند که گذار دموکراتیک را می توانند حول آقای هاشمی متحقق کنند و طبیعتا آقای هاشمی نامزدی شد برای تغییر خواهان امروز ایران.»


وی افزود: «به نظر نمی رسد که اجماعی حول آقای عارف یا روحانی شکل بگیرد.»

 


در ادمه مجری بی بی سی، ضمن بیان این ادعا که "مردم امید زیادی به آقای هاشمی بسته بودند" می افزاید: «آیا ممکن است موج جدیدی از سوی اصلاح طلبان راه بیفتند و امید دوباره ای را در مردم زنده کند؟»


میهمان برنامه با در یک صف قرار دادن "اپوزیسیون" و "جریان اصلاحات" پاسخ داد: «اگر با یک اپوزیسیون متشکل یا یک سازمان دهی واحدی روبرو بودیم که می توانست به صورت دستوری از بالا مخاطبان خودش را راضی یا همراه کند شاید چنین چیزی ممکن بود، اما حتی درباره آقای هاشمی رفسنجانی هم بحث های زیادی میان موافقین و مخالفین درگرفت. در مورد آقای عارف یا روحانی با توجه به اینکه اینها شناخته شدگی ملی ندارند و انتخابات ریاست جمهوری  در سطح کشور برگزار می شود و از سوی دیگر هزینه حمایت از اینها خیلی بالا خواهد بود، امکان چنین اجماعی وجود ندارد.»


وی خواستار تحریم انتخابات شده و می افزاید: «حضور در انتخابات به معنای داغ کردن انتخابات است.»

 


مرتضی کاظمیان در پاسخ به این سوال که «چقدر احتمال می دهید که آقای خامنه ای وارد گود شده و خواهان تایید صلاحیت آقای رفسنجانی شود» نیز گفت: «من بیش از اینکه احتمال بدهم، نسبت به وقوع چنین اتفاقی ابراز امیدواری می کنم.»

طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:بی بی سی، سایت بی بی سی، تلویزیون بی بی سی، عدم احراز صلاحیت هاشمی، مرتضی کاظمیان، واکنش بی بی سی،

[ پنجشنبه 2 خرداد 1392 ] [ 05:48 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]