مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

هفته گذشته فائزه هاشمی در اولین مصاحبه مطبوعاتی خود كه با روزنامه اصلاح طلب «بهار» انجام داد با تشریح دوران حبسش در زندان اوین، مطالب و سخنانی را به زبان راند كه نشان از ادامه روند روحیه ساختارشكنانه و هنجارشكنی وی داشت. سخنانی كه خیلی زود مورد توجه شبكه ها و رسانه های ضدانقلاب و معاند نظام قرار گرفت. به گونه ای كه پایگاه اینترنتی بی بی سی فارسی با تحلیلی بر سخنان هنجارشكنانه و ضدانقلابی فائزه، ضمن تمجید از وی، بخش هایی از گفته هایش را مورد توجه قرار داده و می نویسد: «فائزه هاشمی یكی از اصلی ترین خط قرمز و تابوهای سیاسی در جمهوری اسلامی آشكارا و با تأكید عبور می كند و برخلاف سنت جاری 23 ساله در جمهوری اسلامی، از سازمان مجاهدین خلق با نام این سازمان و نه با عنوان رایج «منافقین» یاد می كند...»

حال سوال مهمی اینجا مطرح می شود و آن اینكه؛هنجارشكنی اخیر فائزه هاشمی در تطهیر منافقین و تأكید بر واژه سازمان مجاهدین به جای منافقینی كه دست شان به خون هزاران نفر از هم وطنان مان آلوده است، آیا تنها هنجارشكنی وی بوده كه احیانا ناشی از عصبانیتش از حبس شش ماه بوده است؟ نگاهی به سوابق سیاسی فائزه از گذشته تا به امروز نشان می دهد كه هنجارشكنی و توهین و اتهام زنی به نظام و مسئولان كشور از سوی ایشان امری مسبوق به سابقه است و او ید طولایی در این زمینه دارد. چاپ و انتشار پیام نوروزی همسر شاه معدوم، مصاحبه با برخی افراد ضدانقلاب خارج نشین، انتشار اخبار كذب درباره مسئولان و نهادها در روزنامه وابسته به ایشان به نام «روزنامه زن» در طول فقط یك سال انتشار، تنها بخشی از اقدامات هنجارشكن و ضدانقلابی وی است كه با ورود علنی او به فتنه 88 وحمایت های مادی و معنوی اش از فتنه گران و توهین به مسئولان ارشد نظام و نهادهای انقلابی كامل تر می شود. اقداماتی كه تنها به شش ماه حبس می انجامد و البته مصاحبه جنجالی اخیر وی نیز نشان از ادامه این روند هنجارشكنانه دارد و گویا وی اصلاً قصد ندارد لااقل با توجه به جایگاه خانوادگی خود، نوعی مرزبندی با ضدانقلاب و معاندان نظام داشته باشد.اما در سخنان فائزه با روزنامه بهار نكته قابل توجه و تأملی نیز وجود دارد تا جایی كه حتی از دید نویسنده سایت بی بی سی فارسی نیز به دور نمانده و او با شیطنتی زیركانه، قصد دارد تا با استناد به آن، چنین القا كند كه ظاهراً خود آقای هاشمی نیز از این لفاظی های فائزه درتطهیرمنافقین از نفاق ناراحت نیست و بر طبق گفته فائزه، پدر ایشان فقط گلایه زندانبانان از سخنان وی درباره حسن ارتباط وی با بهائی ها و منافقین را به ایشان گوشزد كرده است از این رو می نویسد: «فائزه هاشمی خود در این باره گفته است كه پدرش در ملاقات با او، گلایه زندان بانان را مطرح كرده است: «... بابا نیز گله های آن طرف را منتقل كرد كه چرا به مجاهدین، منافقین نمی گویم یا چرا روابط خوبی مثلاً با مجاهدین و بهایی ها دارم.» قطعاً جناب آقای هاشمی كه خود از زخم خوردگان اقدامات تروریستی منافقین است هیچ گاه این سخن فرزندش را تأیید نمی كنند و این را باید سخن شیطنت آمیز فائزه دانست وگرنه چه كسی است كه نداند، منافقین چه جنایت ها و خیانت هایی كه مرتكب نشده اند و اصولاً امام راحل با شناخت دقیقی كه از این گروهك آدمكش و تروریست و دو رو داشت، آنان را منافق نامیده و درباره آنان می فرماید: «منافقین از كفار بدترند.» واقعاً فائزه هاشمی به كجا می رود؟ آیا توقف گاهی برای این اقدامات و گفتار و رفتار هنجارشكن و دشمن شادكن وی وجود دارد؟ آیا اصولاً وی از پیشینه منافقین خبر ندارد؟ كه اگر چنین است لااقل از پدر محترم شان می توانند درباره این گروهك تروریستی سوال كنند. گر چه شاید توقع كوچك مردم و دلسوزان نظام نیز این است كه جناب آقای هاشمی ضمن رد این ادعای دخترش، نصیحت های جدی تر و دلسوزانه تری به وی داشته باشد . هم نشینی و داشتن روابط خوب با منافقین و بهائی های جنایتكار و خیانت پیشه چیزی نیست كه فائزه به آن افتخار كند

برچسب ها:آقازاده، بهار، پایگاه اینترنتی بی بی سی فارسی، فائزه هاشمی،

[ جمعه 30 فروردین 1392 ] [ 06:34 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]