مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

یک از فعالین ضد انقلاب به دلیلی جالب خواستار آن شده است که هاشمی علی رغم اینکه بعد از خاتمی بهترین برای گزینه ریاست جمهوری است ولی در این انتخابات شرکت نکند.

محمدرضا یزدان پناه با اشاره به این نکته که حاکمیت با اقتدار برهم زنندگان آرماش اجتماعی و ثبات سیاسی  را تحمل نخواهد کرد و هاشمی و خاتمی نیز نمی خواهند در مقابل این فضا قرار بگیرند و میلی با این شرایط برای حضور ندارند.

وی اشاره می کند که این بی میلی به طور مشخص در هاشمی بیشتر است زیرا وقتی هاشمی بیایید همه علیه او بسیج می شوند.

    
بقیه در ادامه مطلب

این فعال ضد انقلاب تصریح می کند: هاشمی یک بار در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۴ طعم مواجهه با چنین لشگری را چشید و پس از آن گفت که تنها می تواند به خداوند شکایت کند!

یزدان پناه كه پیش از این در رسانه‎های نزدیك به فرزندان هاشمی قلم می‎زده است، در ادامه به یک نکته جالب اشاره می کند و می افزاید: وقتی در آذر ماه ۱۳۹۱ هاشمی رفسنجانی برای جلوگیری از رویارویی با گروهان کوچکی از همان لشکر حتی نتوانست به شهر زادگاه و حیاط خلوت خود یعنی رفسنجان سفر کند، اعلام کرد که سفرش را برای "جلوگیری از تنش" لغو کرده استاو که آمادگی و توانایی مواجهه با "تنش" بر سر شرکت در یک مراسم ختم ساده در رفسنجان را ندارد، چگونه می تواند با "تنش"هایی که بی شک پس از کاندیداتوری در انتخابات با آنها مواجه خواهد شد، مقابله کند؟

وی خاطر نشان می کند: اکبر هاشمی رفسنجانی سالهاست که در حوزه دیپلماسی هم طرفدار "تنش زداییشده و از "تنش زایی" در سیاست خارجی به شدت انتقاد می کند. به نظر نمی آید این آیت الله در آستانه 80 سالگی به طرق اولی به دنبال "تنش زایی" در سیاست داخلی باشداو خود گفته است که در انتخابات به "مانور وحدت" نیاز است و به خوبی می داند که چنین مانوری با تنش و تشنج جور در نمی آیدطبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:نیامدن هاشمی، محمدرضا یزدان پناه، انتخابات، هاشمی رفسنجانی، مانور وحدت، مانور، ریاست جمهوری،

[ دوشنبه 26 فروردین 1392 ] [ 05:33 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]