مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic

پایگاه اطلاع رسانی حنا

اطلاع رسانی شفاف،واقعی و روشن در پایگاه اطلاع رسانی حنا

سلام دوست عزیز به وبلاگ پایگاه اطلاع رسانی حنا خوش آمدید *** سال اقتصاد و فرهنگ باعزم ملی و مدیریت جهادی مبارک***نظر یادتون نره.

اصلاح طلبان و حامیان جریان فتنه كه تا ماه ها پیش، تصور می كردند بدون مرزبندی با فتنه گران و ساختارشكنان، مردم و نظام برای آنها تره خرد كرده و فرش قرمز برای حضورشان در عرصه سیاست پهن می كنند، این روزها با سرخوردگی هرچه تمام تر تغییر استراتژی داده اند. بعد از آنكه اصلاح طلبان دریافتند كه بود و نبود آنان در عرصه انتخابات، تأثیری در مشاركت سیاسی مردم ندارد، سعی كردند به مرور استراتژی خود را تغییر دهند. براین اساس، این جریان در ماه های اخیر، به شدت بر حجم تبلیغاتی خود افزوده و روزی نیست كه یكی از چهره های این جریان با روزنامه ها و رسانه های زنجیره ای خود مصاحبه و گفت وگو نكنند. در همین حال، «احمد شیرزاد» نماینده اصلاح طلب مجلس ششم در گفت وگو با روزنامه «مردم سالاری» به صراحت بیان كرد كه ما باید از هر فرصت پیش آمده به نفع خود استفاده كنیم. البته وی برای موجه نشان دادن چهره اصلاح طلبان اینطور وانمود كرد كه: «اگر اجازه بالندگی به اصلاح طلبان داده شود بنده با توانایی كه از آنها سراغ دارم هر چند وقفه ای در فعالیت آنها افتاده است ولی كار به سرعت انجام خواهد شد». وی معتقد است كه اصلاح طلبان نه تنها از فرصت انتخابات بلكه از هر فرصت سیاسی باید استفاده كنند.
شیرزاد در پایان این مصاحبه، با پذیرش تلویحی و دیرهنگام خطاهای اصلاح طلبان گفت: هر مقام اجرایی و سیاسی امكان خطا دارد و باید بپذیرد كه گاهی ممكن است خطا كند. مجموعه اصلاح طلبان نیز از این اصل مستثنی نیستند و خود را انسان های زمینی می دانند كه مانند هر انسان دیگری و مانند آدم ابوالبشر امكان خطا دارند. البته وی توضیح نداد حالا كه حامیان فتنه متوجه اشتباهشان شده اند چرا از مردم به خاطر اهانت هایی كه به ارزش های انقلاب و شعور سیاسی ملت كردند، عذرخواهی نمی كنند.
طبقه بندی: اخبار روز،
برچسب ها:بی خیال تقلب، احمد شیرزاد، مردم سالاری،

[ چهارشنبه 10 آبان 1391 ] [ 02:45 ب.ظ ] [ آرش اکبری ]

[ نظرات() ]